Balom Szabina

Balom Szabina vagyok. Két fiú édesanyja. Székesfehérváron születtem, gyermekkoromat Velencén töltöttem, családot pedig már Kápolnásnyéken alapítottam.. Nagy családban nőttem fel , és anyukám is mindig gyerekekkel foglalkozott, igy tovább tanulásnál nem volt kérdés, hogy óvónőnek jelentkezem. 2013-ban végeztem a Kaposvári Egyetemen, az utolsó félévemet már a Nadapi Kerekerdő óvodában töltöttem, onnan pedig Velencére a Meseliget Óvodába kerültem. 2016 ban született első gyermekem,2019 ben pedig a második kisfiam,  a gyerekek mellett is a saját családi bölcsődénkben dolgoztam. Kápolnásnyéken 2022.márciusától dolgozom ismét óvónőként. Nekem az óvódás korosztály jelent kihívást, így vissza húzott a szívem az óvodába. A gyerekek nyitottsága , őszinte rácsodálkozásuk a világra , az önfeledt játékuk, a tudás vágyuk  az ami mindig ösztönzőleg hat , hogy érdemes napról napra fejlődni, megújulni , játékosnak és vidámnak lenni.