Csiga csoport

Csoportunk 25 főből áll: 13 lány és 12 fiú. Osztott kis- és középső csoport, 3 és 4 évesek.
A Csiga csoportosok második éve járnak óvodába, jól ismerik már az óvoda szabályrendszerét, napi és hetirendünket. Egyre önállóbbak és ügyesebbek.
Aktív és érdeklődő kis csapatunk van, minden tevékenységben szívesen részt vesznek.
A mi napjaink soha nem unalmasak: sokat játszunk, tornázunk, mesélünk, mondókázunk, kreatívkodunk. Tevékenységeinket igyekszünk életkoruknak és érdeklődésüknek megfelelően, sokszínűen tervezni és megvalósítani.
Amikor csak tehetjük a szabadban játszunk.
Csoportszobánk barátságos, játékszerekkel jól felszerelt, minden gyermek könnyen találhat magának elfoglaltságot. A gyerekek szívesen játszanak együtt, kezdnek tartósabb barátságok is alakulni. A csoportba szeptembertől 4 új gyermek érkezett, külön öröm volt számunkra, hogy az ő befogadásuk és beilleszkedésük zökkenőmentes volt.
A szülők segítőkészek és nyitottak felénk, jó kapcsolatban vagyunk velük. Gondos, odafigyelő szülői attitűd jellemző.
Csoportunk mindhárom dolgozójával együtt szeretetteljes légkörben gondoskodunk a mi kis Csiga csoportosainkról.