Csiga csoport

2022/2023-as nevelési év

Csiga csoport – Bemutatkozás

A Csiga csoportba kiscsoportos gyerekek érkeznek ebben a nevelési évben, 3. életévüket egy részük betöltötte és vannak, akik év közben fogják betölteni. A csoport teljes létszáma 23 fő, ebből 10 fő kislány és 13 fő kisfiú kezdi meg nálunk az óvodás éveit.
A gyermekekkel jelenleg 2 fő felnőtt dolgozik együtt, Gyenes Krisztina és Szelesné Oláh Erzsébet. A csoportszoba, amely helyt ad a mindennapjaink tevékenységeinek nemrég esett át felújításon, új padlóburkolattal lett ellátva, vidám, kellemes színű hungarocell figurákkal díszítettük, a játékszereink és a berendezés pedig a gyermekek igényeinek megfelelőek. A helyiség mindezek mellett hűtésre és fűtésre is alkalmas klímaberendezéssel is rendelkezik, a levegő párásításáról pedig egy hangulatos színekben világító aroma diffúzor gondoskodik.
Igyekszünk olyan légkört teremteni a kisgyermekek számára, amelybe szívesen érkeznek minden nap, ezzel is elősegítve az óvodába való gördülékenyebb beszoktatást.