Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu
Jankovics Ilona Gyöngyi
óvodai dajka


Egy gyermek boldog édesanyja vagyok. Munkámat hivatásnak tekintem immár másfél éve, mert szeretek gyermekközösségben dolgozni és csapatjátékosnak tartom magam. Fontosnak tartom az egészséges és tiszta környezetet, amit minden nap biztosítok a gyermekek számára. Másfél éve dolgozom a Kápolnásnyéki Napsugár Óvodában. Nagyon jól tudunk együtt dolgozni egy lendületes, mosolygós, kiegyensúlyozott csoportunk van. Szeretem a kollegáim, mert egy összetartó csapat, akiknek közös céljuk, hogy minden nap boldog, egészséges új tudást szerzett gyermekeket adjunk át szüleiknek.


 
Mottóm: „Még senki sem fedezte fel, hogy milyen mély együttérzés, kedvesség, és nagylelkűség rejtőzik egy gyerek lelkében. A helyes nevelés legfőbb feladata, hogy feltárja e kincseket.” (Emma Goldman)